Вчимося демократії.

Вибори старости  5-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів№3

Вибори старости – справа відповідальна. Адже староста представляє клас на засіданнях врядування школи, має багато обов'язків, є взірцем навчання та поведінки. В результаті обговорення обов’язків старости було висунуто 3 кандидатури: Менюк Дар’я, Басок Віктор і Пугач Денис. Кандидати  виступили зі своїми агітаційними промовами, у яких висловили своє бачення роботи старости у житті класу та школи. Потім провели справжні вибори з бюлетнями, де як і на виборах Президента, були запропоновані кандидати і відмітку про голосування можна було поставити лише одну, інакше бюлетень був би недійсним. Учні-виборці голосували у спеціально відведеному місці класу. Заповнені бюлетні виборці кидали у скриньку для голосувань, опечатану та завірену підписами кандидатів, класного керівника та незалежного спостерігача. За процесом голосування спостерігала шкільний психолог, яка засвідчила чесність і правдивість виборів. За результатами таємного голосування (підраховувала лічильна комісія) найбільше голосів отримав Пугач Денис, він і займатиме посаду старости класу . Друге місце у виборах зайняв Басок Віктор і обійматиме посаду заступника старости з навчальної роботи. Заступником старости із культурно-розважальної роботи стала Менюк Дар’я. Щойно обрані учні були детально ознайомлені із  правами та обов’язками, відповідно їхніх посад. П’ятикласники привітали переможців, побажали успіхів у їхній роботі, здійснення планів і задумів. Класний керівник вручила їм посвідчення старости, заступників старости та невеличкі подарунки.

Голосують кандидати

Скриньку опечатано й завірено підписами кандидатів

5 6 7Оголошення результатів виборів

8Вітаємо Дар’ю Менюк – заступника старости з культурно- розважальної роботи