Вітаємо з перемогою!

28 березня 2017 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» проведено І етап очного туру конкурсу «Шкільна бібліотека-2017», в якому взяла участь і здобула перемогу бібліотекар Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Мараховська Тетяна Анатоліївна.
ІІ етап очного туру конкурсу «Шкільна бібліотека-2017» відбувся 31 березня 2017 року і знову Тетяна Анатоліївна здобула перемогу – І місце в номінації «Шкільна бібліотека-інформаційний центр навчального закладу» та стала лауреатом даного конкурсу в номінації «Читання і діти: діапазон  бібліотечних ідей та можливостей».

Наступний крок – захист роботи «Використання Інтернет-ресурсів в бібліотечному обслуговуванні користувачів бібліотеки» в місті Києві.
То ж побажаємо  Тетяні Анатоліївні успіхів та перемоги!
Валентина Куцак, методист РМК