Кулінарна мандрівка Україною з шкільною бібліотекою

З метою  сприяння реалізації  основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формування в учнів уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, здатність і бажання дотримуватися здорового способу життя, протягом жовтня 2017 року, при бібліотеці нашої Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №3  було проведено серію заходівоздоровчо-пізнавального спрямування.

Одним із найцікавіших для учнів був урок на тему " Кулінарна мандрівка Україною.Правила раціонального харчування".

Діти переглядали цікаві презенетації про традиційні страви, без яких не існував би жоден стіл справжньої української господині, дискутували, грали в відповідні тематичні ігри з логічними завданнями, пробували себе в ролі менеджерів ресторанного бізнесу у сфері рекламування найпопулярніших українських  смаколиків.

Бібліотечний урок до місячника шкільних бібліотек "Бібліотека-за здоровий спосіб життя" Тема: Кулінарна мандрівка Україною.Правила раціонального харчування.