Підсумки проведення шкільного Тижня толерантності

Згідно виконання плану виховної роботи, у нашій школі з  13 листопада по   17 листопада  за орієнтиром виховання «ціннісне ставлення до людини» було проведено  Тиждень толерантності.  Відкрився він шкільною робочою  лінійкою з інформаційною хвилинкою  «Толерантність – крок до свободи» та загальношкільною акцією «Відкрий серце – подаруй любов». Ранковий захід організувала заступник директора школи з виховної роботи Янчук Н.О.

У шкільній  бібліотеці Мараховською Т.А. було створено  книжкову  виставку   «Буквар толерантності».

Години спілкування «Толерантність – норма спілкування», «Поважаємо думку інших», «Будувати доброзичливі стосунки справжня наука» проводили класні керівники 1-11 класів.

Класний керівник 7- В класу Попук В.М ,  педагог-організатор Гуртова В.В., учитель музичного  мистецтва Омельченко К.В. запросили всіх учнів школи на  загальношкільне свято « Толерантність  корисна  для  серця ».

Шкільний психолог Маршалковська Л.А. протягом тижня вивчала  стан роботи педагогів школи з попередження насилля над дітьми, співпраці з батьками та громадськістю.IMG_5999 IMG_6000 IMG_6006 IMG_6030 IMG_6049 IMG_6059 IMG_6061