Перші заняття “Суботньої школи”

image-0-02-05-c6f4621fd1b11eda8e59dae20eb452d1cf0cb9ce9ce5490e587f9db67b379802-V[1]Заняття "Суботньої школи" стартували. З метою реалізації програми "Впевнений старт" та належної підготовки дошкільнят до навчання розпочалися адаптаційні заняття з майбутніми першокласниками. Вчителі початкових класів Нечитайло Н.Б., Рудь Г.І. і Чорновол Л.Ф. допомагають у підготовці руки до письма, розвивають пізнавальні процеси та мовлення малюків.

В програмі "Суботньої школи" зустрічі з практичним психологом, спортивні та музичні заняття.

В рамках школи проходить і батьківський всеобуч. Його ведуть заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах Островерх В.Д. та практичний психолог Маршалковська Л.А. Цікаво та змістовно пройшов тренінг у форматі гри "Дитина -статуя", , на якому батьки, виконуючи певні завдання, змогли побувати у ролі свох дітей. Захід провела практичний психолог Маршалковська Л.А.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Островерх В.Д.