Нехай любов живе в наших серцях!

Життя без кохання,
Життя без любові –
То небо без сонця,
То небо беззоре!
Життя неможливе,
Воно не існує,
Коли наше серце
Любові не чує.

P80214-161941

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
    У   Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст..№3 у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Школа святково прикрашена гірляндами із сердечок, повітряними кульками та святковими плакатами. Рано-раненько почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Міністерство «Дозвілля та відпочинку» провели загальношкільний конкурс на кращу валентинку, створену своїми руками.  Шкільним бібліотекарем оформлено виставку «Зіграй мені мелодію кохання, ту без якої холодно словам». Випускники  школи в актовій залі організували та провели свято – конкурсну програму «Нехай любов живе в наших серцях», подарувавши краплинку своєї доброти, любові. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День Святого Валентина– свято здійснення найпотаємніших мрій, чудес, яскравих вражень і кохання.