Виховна година до Дня Гідності та Свободи

Напередодні знаменної дати Дня Гідності та свободи, яку відзначає увесь український народ 21 листопада, на виховну годину до 8-Б класу був запрошений Ростислав Іванович Процанін.
Гість розповів учням, що у 2018 році виповнилося 4 роки, як в Україні існує волонтерський рух. Сім’я Процаніних ще з 2014 року почала допомагати воїнам АТО.

IMG-280c725cc26130d19e5aac806cfdf608-VВсе розпочалося ще у с. Шляхова, де була організована польова кухня. Щотижня Ростислав Іванович відвозив усю продукцію у Бершадь, щоб потім її отримали захисники.
Так як Ростислав Іванович священник, то ще виконує  обов’язки капелана, духовно підтримує наших воїнів.
Учні запитували про нагороди на військовій формі. Гість розповів, що у 2015 році отримав медаль «За любов і жертовність до України».
За свою волонтерську діяльність Ростислав Іванович отримав третє місце у номінації «Волонтер року» у конкурсі «Благодійна Україна», а у липні 2018 року отримав медаль «З Україною в серці»ю
Щомісяця Ростислав Іванович їздить у зону бойових дій, щоб підтримати наших захисників, а а також опікується будинками для сиріт.
Наш клас теж завжди надає посильну допомогу бійцям АТО. Ростислав Іванович передав учням прохання від військових писати листи бійцям, малювати малюнки, які так потрібні нашим захисникам, які підтримують моральний дух воїнів, вселяють віру у швидку перемогу.IMG-fce0a190019409aa81306562129d8c06-V
Учні 8-Б класу подякували гостю за цікаву розповідь , пообіцяли продовжувати допомагати захисникам і бути гідними своїх батьків.
Класний керівник   В.М.Попук