Приклади добрих справ від наймолодших учнів Бершадської ЗОШ №3

Джулинська школа-інтернат – справжня домівка для більш ніж вісімдесяти учнів. Вихованці закладу –  одна велика сім'я, усі вони старанно вчаться, часто стають переможцями різноманітних творчих конкурсів. Але вже давно школярі мріють не лише про перші місця й почесні грамоти. Вони мріють про теплий одяг – новий, чистий, щоб зігрівав їх взимку, коли вони виходять надвір. Адже головне для цих діток – відчувати турботу та тепло сердець небайдужих людей.

Незабаром свято Миколая. Цей святий все своє життя робив добро і ніколи цим не хизувався. Всі діти чекають цього свята, готуються цілий рік, роблячи свої маленькі добрі діла. Адже Святий Миколай приходить з подарунками тільки до добрих діток. Саме тому наймолодші школярі Бершадської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 разом із батьками вирішили зробити свою добру справу  – напередодні новорічних свят передати теплі речі вихованцям Джулинської школи-інтернату.

Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро.