Фестиваль учнівської та вчительської творчості “Проліски надії – 2019”

21 лютого в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 пройшов шкільний етап фестивалю учнівської та вчительської творчості "Проліски надії – 2019". Метою фестивалю є виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності та високих патріотичних і морально – етичних якостей, національної свідомості; зміцнення існуючих та створення нових колективів вчительської та учнівської творчості.

Програма огляду висвітлювала таланти учнів та педагогічного колективу школи. Художні номери відзначалися оригінальністю та неповторністю. Як результат, було відібрано шість номерів із восьми на районний етап конкурсу:

– вокальний дует учителів із піснею "Лелеча доля";

– хореографічну композицію "Весела полька"  танцювального колективу "Радість";

– вокальний ансамбль учнів "Любава";

– вокальний ансамбль вчителів "Червона калина" з піснею "Рушникова доля";

– хореографічну композицію "Україна – це ти";

– хореографічну композицію "Вальс" танцювального колективу "Міраж".

А  вже 22 лютого на базі нашої школи пройшов районний етап фестивалю. У цей день на шкільній сцені свої таланти показали багато шкіл Бершадщини. За підсумками районного етапу наша школа проходить далі в зональний етап з п'ятьма номерами. Фестиваль крокує далі, тож бажаємо всім успіху!

IMG-aa84e3d2abbc89d93df4baca365b14ca-V