Стежками Шевченкових доріг

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. У своїх поезіях Кобзар завжди вболівав за долю рідного народу, відродження його мови, культури, звичаїв, традицій.

Саме тому, у рамках Шевченківських днів, 22 березня 2019 року на Бершадщині відбулося засідання літературно-мистецького об’єднання «Світоч» під гаслом «Стежками Шевченкових доріг», у якому взяли участь педагоги та учні шкіл району. Серед учасників і вихованці Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3.Захід пройшов у формі літературного калейдоскопу.

Ми вшановуємо Кобзаря за великий вклад у культуру не тільки України, яку він дуже любив і так промовисто описував, а й культуру світу. Його творчість є благородною частиною нашої літературно-мистецької спадщини. Учасники заходу розповідали про талановитого генія України, декламували його вірші, розмірковували над сучасністю творчості Тараса Шевченка. Вихованці нашої школи декламували «Заповіт» Т. Шевченка різними мовами світу (українською, російською, німецькою, англійською).

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира… Поезія Кобзаря – явище єдине і неповторне, натхненне джерело, з якого братимуть наснагу прийдешні покоління…

0-02-04-2797008e694eeb915648bdfe0865fb48322526bb724ce869c38a2fd7583ca0e1_2a4c872a