ЗВІТ про результати громадського обговорення щодо присвоєння загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів м. Бершадь імені Юрія Вікторовича Коваленка

151844p_kovalenkoyvbig   Відповідно до Закону України №4865–VI від 24.05.2012 р. «Про присвоєння юридичним особам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. №989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, за ними закріплених, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» було проведено громадське обговорення питання щодо присвоєння ЗОШ І-ІІІ ст м. Бершадь імені Юрія Вікторовича Коваленка  – Героя України, випускника школи.

Організатором проведення громадського обговорення виступила адміністрація школи, яка своїм рішенням від 18 березня 2019 року визначила термін проведення громадського обговорення з 20 березня до 20  травня 2019 року.

Громадське обговорення відбувалось у таких формах:

–         збори трудового колективу;

–         засідання Ради школи;

–         батьківські збори всіх класів школи;

–         зустрічі випускників минулих років;

–         листування;

В обговоренні цього  питання взяли участь всі небайдужі жителі міста, фізичні та юридичні особи. Представлені відповідні документи. Під час обговорення була висловлена єдина пропозиція: підтримати ініціативу трудового колективу та адміністрації школи щодо присвоєння імені Коваленка Юрія Вікторовича  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів м. Бершадь.

Жодних зауважень чи альтернативних пропозицій від учасників громадського обговорення не надходило.

Таким чином, передбачена Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та постановою Кабінету Міністрів від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» процедура організатором  громадського обговорення  витримана.