Шановні вчителі, учні, батьки, працівники школи! У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!!

Великдень приносить нам радість перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, один до одного.

Тож бажаю всім душевної чистоти і гармонії. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи, а теплі писанкові барви звучать у ваших серцях найсвітлішою надією.

Миру в Україні, злагоди, достатку, щастя, віри і щирої любові вам і вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Тетяна Дмитрівна Гончарук