Новорічні ранки у нашій школі

26 грудня учні Бершадськоі школи номер 3 поринули в феєрію новорічних свят. Святково прибрана ялинка, казкові персонажі, новорічні святкування…
Новий рік — це пора, коли здійснюються мрії, навіть неймовірніші. Отож, напередодні новорічних свят діти мають чудову нагоду разом з казковими героями, Дідусем Морозом та Снігуронькою здійснити незвичайну подорож.
Під час проведення шкільних новорічних ранків, як завжди – цікаво, весело: пісні, танці, новорічні сюрпризи. Дід Мороз та Снігуронька дарують святковий вирій посмішок та гарний настрій для учнів школи.
Дітей та гостів свят привітала з наступаючим Новим 2020 роком та різдвяними святами директор школи Гончарук Т. Д.
Завдяки адміністрації закладу, батькам, організаторам свята та класним керівникам новорічні пригоди були захоплюючими та непередбаченими, а костюми вражали яскравим забарвленням, оригінальністю і неповторністю.
Казкове дійство не залишило байдужим нікого, а особливо глядачів, які підтримували виступи дітей гучними оплесками.
Сьогодні відбулися новорічні ранки для 1 класів, 3 класів, 5 та 6 класів і на завершення будо проведено розважальну програму з новорічною дискотекою для учнів 9-11 класів.

IMG_1508 IMG_1511 IMG_1517 IMG_1522 IMG_1526 IMG_1528 IMG_1531