Наші переможці ІІ етапу олімпіад

Учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 показали відмінні результати на районному етапі шкільних предметних олімпіад. Цьогоріч наша школа має 27 переможців, які є гордістю школи. А саме:

Українська мова та література – І місце, учениця 9 класу Рутковська Н. (учитель Лазур Т.Г.)

Англійська мова – І місце, учениця 8 класу Громико І. (учитель Замкова Н.П.)

І місце, учень 9 класу Розлуцький О. (учитель Плита В.І.)

ІІ місце, учень 8 класу Пугач Д. (учитель Замкова Н.П.)

Російська мова та зарубіжна література – ІІ місце, учениця 10 класу Бойко Н. (учитель Попук В.М.)

Математика – ІІІ місце, учень 11 класу Садурський О. (учитель Писанецька Н.М.)

Основи правознавства – ІІ місце, учениця 10 класу Зеленецька А. (учитель Нікітчук Л.П.)

ІІІ місце, учень 9 класу Нечитайло А. (учитель Будкевич О.М.)

Астрономія – І місце, учень 11 класу Садурський О. (учитель Половинченко М.Т.)

Фізика – І місце, учень 11 класу Садурський О. (учитель Половинченко М.Т.)

ІІ місце, учениця 8 класу Гарник А. (учитель Половинченко М.Т.)

Хімія – ІІІ місце, учень 11 класу Садурський О. (учитель Жуковська В.А.)

Біологія – І місце, учениця 9 класу Рутковська Н. (учитель Хлопчик Н.В.)

І місце, учениця 8 класу Гарник А. (учитель Хлопчик Н.В.)

ІІІ місце, учениця 10 класу Зеленецька А. (учитель Хлопчик Н.В.)

Інформаційні технології – ІІ місце, учень 8 класу Міхно К. (учитель Причко О.В.)

Географія – ІІ місце, учень 11 класу Садурський О. (учитель Петрожицька Л.М.)

ІІІ місце, учениця 10 класу Бойко Н. (учитель Петрожицька Л.М.)

ІІІ місце, учень 9 класу Нечитайло А. (учитель Петрожицька Л.М.)

Історія – І місце, учениця 10 класу Зеленецька А. (учитель Нікітчук Л.П.)

І місце, учениця 9 класу Рутковська Н. (учитель Будкевич О.М.)

ІІ місце, учень 8 класу Пугач Д. (учитель Будкевич О.М.)

Трудове навчання – І місце, учениця 8 класу Хмарук А. (учитель Цимбалюк О.М.)

ІІ місце, учень 11 класу Іродюк В. (учитель Цимбалюк О.М.)

ІІ місце, учень 9 класу Андрущенко А. (учитель Цимбалюк О.М.)

ІІІ місце, учениця 9 класу Медведєва К. (учитель Танадайчук В.В.)

ІІІ місце, учениця 8 класу Зваричевський Ю. (учитель Цимбалюк О.М.)

Також учні нашої школи брали активну участь у конкурсах та здобули призові місця.

Конкурс української мови ім. Шевченка – І місце, учениця 10 класу Зеленецька А. (учитель Почвірна Л.Т.)

ІІ місце, учениця 6 класу Паламарчук К. (учитель Бондар О.В.)

Конкурс ім. П.Яцика – І місце, учні 3 класу Тартачна А., Ковальчук М. (учитель Гордун Т.О.)

І місце, учениця 9 класу Рутковська Н. (учитель Лазур Т.Г.)

І місце, учениця 10 класу Зеленецька А. (учитель Почвірна Л.Т.)

ІІ місце, учені 3 класу Голуб В., Стебловська С. (учитель Киценко Л.О.)

ІІ місце, учениця 3 класу Мараховська С. (учитель Гордун Т.О.)

ІІІ місце, учень 4 класу Будкевич М. (учитель Бандар О.В.)

ІІІ місце, учень 5 класу Рудь А. (учитель Гончарук Т.Д.)

ІІІ місце, учень 7 класу Савчук М. (учитель Лещенко В.А.)

Конкурс «Spelling Bee» – І місце, учениця 5 класу Сікорська Д. (учитель Сікорська Л.М.)

ІІІ місце, учениця 10 класу Шарко Є. (учитель Замкова Н.П.)