Благодійний ярмарок у школі

Благодійний ярмарок у школі 20151116_111553_801x600Вже стало доброю традицією у нашій школі щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок у рамках тижня дитячої книги «Подаруй дитині радість читання!». Тож і цього разу вчителі, батьки та учні початкової школи активно долучилися до проведення даного доброчинного заходу.

Метою ярмарку стало оформлення підписки дитячих газет та журналів для шкільної бібліотеки, які із захопленням читають всі учні нашої школи.

Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків).

За результатами шкільного ярмарку було оформлено підписку аж на 16 дитячих газет та журналів.

Дякуємо всім учням та їх батькам, класним керівникам за активну участь у проведенні доброчинного заходу! Ви всі молодці!