Благодійний концерт до Дня Святого Миколая

Учні нашої школи Хмарук Олександр, Рутковська Наталя, Деркач Богдан, Бомбела Ярослав, Петришина Євгенія, Тютенко Юлія, Скляренко Вікторія, Ботюк Кіра, Гарник Анна під керівництвом педагога-організатора Маліцької О.М. та вчителя музичного мистецтва Орлик О.А. стали учасниками благодійного концерту, присвяченого Дню Святого Миколая, що відбувся 20 грудня 2015 року у приміщенні Бершадської музичної школи за ініціативою голови ради церков отця Михайла (Будника). На чудовий концерт, де було безліч подарунків, спілкування та частування, зібралось чимало глядачів. Вихованці музичної школи та колективи з різних шкіл району співали та грали на музичних інструментах. А наша школа показала літературно-музичну композицію «Іде Святий Миколай». Глядачам до вподоби були герої вистави, тому що вони були дуже артистичні та вдало перевтілилися.

Благодійний концерт до дня Сятого Миколая

Благодійний концерт до дня Сятого Миколая Благодійний концерт до дня Сятого Миколая Благодійний концерт до дня Сятого Миколая 5