Всеукраїнський конкурс з інформатики

Дистанційне навчання може бути корисним та цікавим. Саме з таким девізом хотілося залучити учнів початкових класів на уроках інформатики до Всеукраїнського інтернет-конкурсу «#StopFake».

Цей сучасний новий конкурс допоміг учням 3-А класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 невимушено та цікаво навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті, а також — дізнатися захопливі факти про інформаційне суспільство та передумови його появи. Учні перевірили свої знання та дізналися багато нового. Маленькі чомусики та чомучки побачили свій результат одразу після розв'язання останнього завдання та відразу змогли завантажити нагороди. Вітаємо учасників та переможців конкурсу!