Увага! Отримано підручники для 4 та 7 класу за новою програмою!

8 лютого 2016 року бібліотека Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 отримала нові підручники для учнів 4-х класів та 7-х класів, зокрема:

для 4 класу (8 назв) – 260 примірників,

для 7 класу (10 назв) – 283 примірники.

Міжшкільний розподіл видань здійснено з урахуванням вибору підручників кожним навчальним закладом через «Репозитарій».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року №629 «Деякі питання використання у 2015 році коштів,передбачених на видання, придбання, зберігання та доставку підручників і посібників» та листа Міністерства освіти і науки України від 26.11.2015 №1/9-568 «Про план доставки підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів» надходження підручників за бюджетною програмою здійснюється в обсязі 50 відсотків.

Першочергово новими підручниками будуть забезпечені учні пільгових категорій із числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування.