Ранкові зустрічі у 1-А класі

Незважаючи на настрій осінньої погоди, яка вирує за вікном, в нашому затишному 1-А класі, який навчається за НПП "Інтелект України’’(кл.керівник Рудь Г.І.), лунають по справжньому неповторні, щирі, бурхливі емоції маленьких першокласників під час ранкових зустрічей.

Вони створюють позитивну атмосферу в колективі на весь навчальний день у школі. Завдяки їм школярі вчаться вільно висловлювати свої думки, не бояться помилятися, легко знаходять спільну мову та інтереси.

Возможно, это изображение 12 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении

Возможно, это изображение 10 человек, ребенок, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, ребенок, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении