“Креативний мікс” продовжує свою роботу

"КРЕАТИВНИЙ МІКС" продовжує свою роботу серед учителів початкових класів у 2022 /2023 навчальному році. Це можливість поєднати те, що, здається, не поєднується, що важко знайти чи опанувати самотужки. Командна робота учителів за декілька хвилин відчиняє двері невідомих методик, цікавих прийомів, багатьох ресурсів, які стають потаємними помічниками у щоденній роботі кожного педагога. На одній із таких зустрічей можна знайти відповіді на ряд запитань:

– Як можна використати рухи під час уроку?

– Чи можуть учні отримати інформацію з незвичних джерел? – Яке повідомлення зацікавить учнів ще до початку уроку? – Чи можемо задіяти на уроці платформу Secret Door (Секретна Кімната)? Звичайно, у кожного учасника методичного челенджу бачення своє, але ще Леонардо да Вінчі писав: "Основа креативності – непередбачуваність. Розумійте, що все поєднується з усім іншим".

Возможно, это изображение 2 человека и люди стоят

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении