Український національний проект «Відповідальність починається з мене»

В Україні стартував національний проект – «Відповідальність починається з мене». Створений для тих, хто вірить, що зміни на краще неодмінно повинні починатись з нас самих, з кожної окремої людини.

Вінницька область теж долучилась до даної акції, активізувавши координаторів з кожного району нашого краю.

Бершадський район представлятиме учениця Бершадської загальноосвітньої школи №3 Дудник Марина учениця 9-Б класу. Прийшовши до Вінницької  команди з власними ідеями та проектами, Маринка відразу зайняла активну позицію серед учасників.

Учасниця проекту «Відповідальність починається з мене» учениця 9 - Б класу Дудник Марина

В рамках акції реалізовується ряд проектів, які розкривають її суть:
–  пропагування здорового способу життя.

– вирішення екологічних проблем, допомогу сиротам і дітям учасників АТО.

– проведення заходів з благоустрою рідного міста та Вінницікої області;
– національно-патріотичне виховання молоді;
– проведення заходів щодо попередження водіїв про неприпустимість керування транспортними засобами у нетверезому стані;
– контроль продажів та вживання алкоголю неповнолітніми, а також профілактика правопорушень у сфері торгівлі та продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім.