Вітаємо із новим навчальним роком!

Дорогі школярі, батьки! Шановні вчителі! Вітаємо Вас із початком нового навчального року – Днем знань!

Пролунає перший дзвоник – і у шкільних класах розпочнеться нове навчальне життя. Хай здобуття нових знань приносить Вам задоволення. Хай зерна добра, любові у ваших серцях дадуть щедрі сходи на благо України!

Любі першокласники! Цей день стане для Вас особливим, адже Ви робите перший крок до цікавого шкільного життя, сповненого незабутніми враженнями, приголомшливими відкриттями, новими знайомствами. Бажаємо вам успіхів, наполегливості у навчанні.

Шановні вчителі! Щедро передаючи свої знання й мудрість молодому поколінню, Ви віддаєте вихованцям частину своєї душі. Хай вдячність учнів повернеться до Вас сторицею. Бажаємо міцного здоров'я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди, благополуччя та родинного затишку! Вітаємо Вас, дорогі друзі, з новим навчальним роком!

Адміністрація БЗОШ №3