ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка серед учнів Бершадської ЗОШ І-ІІ ст. №3

29 березня 2018 року відбувся ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Конкурс проводився серед учнів 5-11 класів загальної середньої освіти району.

Більшість учасників конкурсу справились із завданнями, виявивши при цьому високий рівень знань та практичних навичок з української мови та літератури. Бершадську ЗОШ І-ІІІ ст. №3 представляли учні 5 – 10 класів:

5 кл. – Бабський Максим, Паламарчук Карина

6 кл. – Кірюхіна Аліна

7 кл. – Громико Інна, Пугач Денис

8 кл.  – Ковтун Тетяна

9 кл. – Зеленецька Альона

10 кл. – Скалецька Вікторія

У загальному заліку три перемоги здобули учні ношої школи.Серед учнів 5-х класів найкращих результатів досягли наші п"ятикласники Паламарчук Карина – ІІ місце та Бабський Максим – ІІІ місце. Серед учнів 8-х класів наша учениця Ковтун Тетяна зайняла ІІІ місце.

Вітаємо учасників із перемогою і бажаємо нових звершень!