Прийом до 1 класу 2021-2022 навчальний рік

До уваги батьків першокласників 2021/2022 навчального року  

З  29 квітня 2021 року  починається   прийом  заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності.  

Заяви будуть прийматися  впродовж місяця – до 28 травня 2021 року (включно).

Враховуючи особливості завершення 2020/2021 навчального року:

У разі зняття обмежень, пов’язаних з карантином, до 17.05.2021, документи прийматимуться у звичайному режимі у закладі загальної середньої освіти;

Якщо карантин буде продовжено, заяви подаватимуться на офіційну електронну пошту закладу загальної середньої освіти. У цьому випадку за тиждень до початку прийому додатково буде повідомлено про порядок надання документів та заяви для зарахування дітей до 1 класу.

Звертаємо увагу! Першочергове  право на зарахування до закладу загальної середньої освіти мають:

діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти  підтверджене;

діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

діти працівників цього закладу освіти;

діти, які є випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

До заяви  про зарахування дитини до 1-го класу необхідно додати наступні документи:

1) копію свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Звертаємо увагу! Оскільки на час карантину в медичних закладах не проводять огляди дітей,  медичну довідку  можна буде надати до школи   до 13.08.2021.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Нагадуємо! Зарахування дітей на навчання здійснюється у відповідності до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 з урахуванням нових строків початку прийому документів.

 

Прогнозована кількість 1-их класів на 2021-2022 н.р.  у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – 3 класи

 

Не можна людину навчити на все життя,

Її можна навчити вчитися все життя

Мрія про найкращу школу нікого не оминає. Кожен учень хоче навчатися у хорошому закладі, усі батьки дбають, аби їх діти були оточені опікою, здобули глибокі знання та добре виховання.

Тому, Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3 – це своєрідна республіка, де вчителі та учні спільно творять майбутнє; це велика родина, у якій  600 учнів, яка має свій ритм існування, захоплює новизною.

   У 2017 році, адміністрація та вчителі  Бершадської  загальноосвітньої школи I-III ст.№3 з великим ентузіазмом долучились до участі в науково-педагогічному проекті «Інтелект України», який закладає фундамент для оволодіння  науками різних напрямків.

    Багато побоювань було, як у вчителя початкових класів Гордун Т.О. , так і в батьків майбутніх першокласників. Адже проєктний клас був першим у Бершадському районі. На вчителя покладалась велика відповідальність  за долю проекту як перед дітьми, так і перед батьками.

  Але всупереч всім побоюванням та завдяки наполегливості  адміністрації  району та школи, а також віри батьків  проєктний клас запрацював і працює 4-й рік.

Головним девізом проєктного класу « Інтелект України» є «Не кажи не вмію, а кажи навчуся», саме цього навчаються діти кожного уроку, адже вони мають вірити у власні сили. Процес навчання для дітей вибудовується у цікавій та насиченій формі. Важливим є те, що навчання проходить у емоційно–позитивній атмосфері для дітей:виконання пісень під караоке, робота з уривками мультфільмів. Для кожного уроку розроблені музичні вправи для руханок та релакс хвилинок.

На сьогоднішній день, учні першого класу «Інтелект України» уже четвертокласники. Вони разом зі своїм учителем Гордун Т.О. продовжують наполегливо вчитись і досягати нових вершин. Перед ними незабаром відчиняться двері середньої школи, де вони продовжать опановувати знання за даною програмою. А класовод  Гордун Т.О. продовжить роботу в проєктному класі з маленькими першокласниками. Школярі є активними учасниками різноманітних конкурсів та олімпіад,  показують гарні результати. Але не тільки в навчанні вони себе проявляють. Вони творчі, талановиті, трудолюбиві, активні. Більша  половина учнів класу відвідують танцювальний колектив «Міраж» (керівник КоновалО.В.), який неодноразово  був призером  різних конкурсів.

Науково-педагогічний проєкт « Інтелект України» надійно «оселився»  в нашій школі. Адже на сьогодні у школі працює уже три таких класи: 3-А клас – учитель  Рудь Г.І., 2-А клас – вчитель Пугач С.М.,1-А клас – Рєзнік О.В.

  Результати, новизну й цінність проєкту позитивно оцінили не тільки ми, вчителі, а й батьки, що повірили у даний експеримент.

Тому, якщо Ви бажаєте  сформувати  інтелектуально розвинену  особистість, яка вміє думати та діяти, то проєкт «Інтелект України» саме для Вас! 

Інші учні   навчаються у Новій українській школі – це школа, до якої цікаво ходити дітям. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятися висловлюватися  та бути відповідальними громадянами. Панує співпраця та взаєморозуміння. НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосувати їх у житті

Ми, вчителі, щиро радіємо   успіхам учнів, бо ж ці успіхи – це й наші успіхи, і в майбутньому будемо робити все для того, щоб все нові і нові таланти з’являлися у стінах Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.