Вертеп та Коляда – традиції Різдва

Різдво Христове – найсвітліше і найдобріше свято всіх свят.

Христос рождається,

Щоб вічно бути з нами!

І знову світ вітає те Маля!

Бог є Любов, яка не перестане.

І сяє в небесах Нова Зоря.

Щоб донести до дітей істину, що саме різдвяні дні – це ті світлі дні, котрі приносять добро в наші душі, яке так необхідне кожному, учні 6 – В класу виступили з вертепом перед загалом учнів, вчителів, батьків. Ідею створення вертепу запропонував Благочинний Української Православної Церкви  Київського Патріархату, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Бершаді протоієрей Ростислав Процанін. Діти з радістю відгукнулися на пропозицію, гуртом вигадували костюми для "артистів", вивчали вірші, колядки.

В останній день навчання, 29 грудня, відбувся наш виступ. До всіх присутніх в залі звернувся отець Ростислав, який нагадав історію народження Ісуса Христа, привітав всіх з величним святом Різдва Христового.

Спочатку на сцену вийшли пастушки, сповістивши про народження немовля – Сина Божого, потім з'явилися три царі зі Сходу з подарунками  для маленького  Ісуса. Був також цар Ірод, кумедні персонажі Мошка та Сура, воїни, сили зла – Чортеня та Смерть. Звучали пісні, колядки…

Різдво буває один раз на рік. Тож хай наш вертеп стане приємною згадкою про це дивовижне свято і нагадуванням про те, що треба завжди жити у душевній чистоті, любові, милосерді та співчутті. З Новим роком та Різдвом Христовим!

P.S. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути різдвяний вертеп і біля міської ялинки 2 січня 2017 року о 1200.

Попук Валентина Миколаївна, класний керівник 6 – В класу .