Звернення директора школи

Шановні колеги, батьки, дорогі діти!

Ми продовжуємо працювати у складних умовах. В багатьох родинах, де є діти шкільного віку, відкрилися «домашні школи». Вчителями стали політики й бізнесмени, водії й перукарі, швачки й кухарі – всі мами й тата, бабусі і дідусі. Для навчання дітей використовуються різні електронні носії. Розпочалася трансляція телеуроків для учнів 5-11 класів.

В цих умовах всі відчули і зрозуміли декілька незаперечних істин, а саме: як нелегко вчитися дітям, яка важлива і важка праця вчителя та що ніякі найсучасніші, найдосконаліші інформаційні технології не можуть замінити живе спілкування вчителя з дітьми. І в будь-які часи книга залишається найдоступнішим, найуніверсальнішим джерелом знань.

Непросто сьогодні вчителям. Перевчаються, перебудовуються, виконують незвичну роботу. Всі хвилюються, бо не можуть в класі зібрати учнів, почути їхні голоси, заглянути в допитливі очі, відчути настрій дітей.

Шановні колеги!  Хочу звернутися до Вас!

Передивіться програмовий матеріал. Поділіть його на частини: для дистанційного, для ущільненого вивчення матеріалу після карантину і частину залишіть на період повторення восени.

Не  перезавантажуйте дітей навчальним матеріалом. Теоретичні і практичні завдання повинні бути доступними і зрозумілими.

Спілкуйтеся з дітьми і батьками через електронні носії.

Шановні батьки! Дякую Вам за розуміння і підтримку, за те, що разом з іншими проблемами ви вирішуєте і наші спільні шкільні і вчительські. Хочу вам порадити: не опікуйте надміру своїх дітей, не сваріть, не сердьтеся на них. Привчайте їх до самостійності. Більше з ними спілкуйтеся, розмовляйте, організовуйте цікаві справи – просто любіть їх. А ми, учителі, після закінчення карантину все наздоженемо, бо це наша місія.

З святом Благовіщення Пресвятої  Богородиці! Нехай кожен день приносить Вам тільки благії вісті. Здоров’я всім, миру та благополуччя.

Директор школи Т. Гончарук