Наказ про створення комісії по протидії булінгу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

БЕРШАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

БЕРШАДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

24400, м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка, 54;

тел. 2-38-81, факс:2-31-80; email: school3bershad@ukr.net Код ЄДРПОУ 23056598

НАКАЗ

16 вересня 2020 р.                           м. Бершадь                                  №

Про створення комісії з

розгляду випадків булінгу

у закладі освіти.

На виконання Закону України № 8584 від 18.12.2018р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти, науки та молоді, з метою виявлення та протидії булінгу серед учасників освітнього процесу, швидкого реагування на такі випадки,

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з розгляду випадків булінгу серед учасників освітнього процесу у такому складі:

Голова комісії – Олійник А.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Секретар – Сокур Л.О. – завідувач бібліотеки, вчитель історії та правознавства.

Члени комісії:

Гончарук Т.Д. – директор школи;

Нікітчук Л.П. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Савчук Г.С. – заступник директора з навчально-виховної роботи;

Маршалковська Л.А. – практичний психолог;

Слівінська Н.С. – сестра медична;

Будкевич О.М. – вчитель історії та правознавства.

2. Затвердити план заходів з протидії булінгу (додаток 1)

3. У випадках скликання комісій до її роботи залучати батьків, чиї діти причетні до випадків булінгу.

4. Засідання комісії проводити у випадку письмової заяви керівнику закладу освіти.

5. З метою профілактики проявів негативної поведінки учнів, чиї дії у майбутньому можуть кваліфікуватися як булінг, невідкладно скликати засідання комісій та залучати батьків учнів до її засідань.

6. Класним керівникам постійно проводити роз’яснювальну роботу з учнями та батьками щодо їх відповідальності за дії, які прирівнюються до булінгу.

7. Довести до відома усіх педагогічних працівників про персональну  відповідальність за випадки булінгу з їх боку чи спробу втаємничення таких випадків зі сторони учнів чи колег по роботі.

8. З даним наказом ознайомити усіх педагогічних працівників, учнів та їх батьків.

9.Копію даного наказу розмістити на офіційному сайті Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                        Гончарук Т

Ознайомлено:

Олійник А.В.