Всеукраїнська акція “Серце до серця”

IMG_5916[1]Згідно з розпорядженням Бершадської райдержадміністрації від 09.03.2017 р. №109 "Про підготовку та проведення районного етапу ХІІ Всеукраїнської акції "Серце до серця", відповідно до листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 16.03.2017 р. "01-23-02/115 на базі нашої Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 з 09 березня по 09 квітня 2017 року пройшла ХІІ Всеукраїнська благодійна акція з метою забезпечення доступу дітей до високоякісних медичних послуг, формування у дітей та учнівської молоді загальнолюдських цінностей та активізації молодіжного волонтерського руху.

IMG_5910[1]Усі кошти, зібрані силами педагогічних та учнівських колективів, ми організовано передали на допомогу дітям з вадами зору; учениці 3 класу Березівської ЗОШ І – ІІІ ст. Ладніцькій Яні Романівні, яка потребує безвідкладного лікування (діагноз – лімфа Ходжкіна, ІІ "Б" стадія); учню нашої школи, третьокласнику Нагуляку Ярославу, який потребує постіного лікування, пов'язаного з закупорюванням (тромбуванням) вен.

ДЯКУЄМО УСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЗА  ЩИРЕ СЕРЦЕ ТА БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ!НЕДАРМА КАЖУТЬ, ЩО СВІТ НЕ БЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ!