Гурткова робота

«Дивограй»

Тематика: вокально-хорове мистецтво

Керівник: Орлик Олеся Анатоліївна

Мета: розвивати у вихованців голос, слух, артистизм, дати уявлення про цінності музичних творів, розширити музичний світогляд, ознайомити з основними принципами та методами формування, розвитку та збереження співацького голосу, сформувати систему практичних вмінь у галузі вокального мистецтва, навчити виконувати вокальні музичні твори, сприяти розвитку музичного смаку..

«Домісолька»

Тематика: вокально-хорове мистецтво

Керівник: Желовська Лілія Анатоліївна

Мета: формування базових компетентностей вихованців засобами вокально-хорового співу, формування співацької культури, ознайомити учнів із елементарними поняттями музичної грамотності, розвивати творчі здібності, формувати вокальні навички: співацька постава, правила співу, дихання, диригенські жести, розширення загального естетичного та музичного кругозору вихованців, оволодіння навичками індивідуального, ансамблевого та хорового співу.

Безымянный1

«Театральна студія «Гармонія»

Тематика: театральне мистецтво

Керівник: Дудник Наталія Леонідівна

Мета: створення умов для творчого розвитку дітей засобами театрального мистецтва, навчити учнів основам медіакультури та культури мовлення, надати практичні навички по роботі з інформацією, розвинути навички самостійної та колективної роботи, закласти підвалини для майбутньої професійної діяльності, виховувати різносторонню творчу особистість.

Безымянный2 Безымянный3

Ансамбль танцю «Грація»

Тематика: хореографічне мистецтво

Керівник: Коновал Олена Василівна

Мета: Формування компетентної особистості в процесі хореографічного естрадного мистецтва. Ознайомлення з кращими зразками світової й вітчизняної класичної та естрадної музичної культури; різними стилями та напрямками танцю, оволодіння навичками класичного, народно-сценічного та сучасного танців, набору різноманітних сценічних рухів, комбінацій, танців.

Безымянный5

«Інтелектуальний клуб «Пізнайко»

Тематика: інтелектуальний напрям

Керівник: Дудник Наталія Леонідівна

Мета: формування потреб в розумовій роботі, інтелектуальній і творчій активності, розвивати розумові можливості, увагу, уяву, творчі здібності, образне мислення, логічне мислення, сенсорні здібності, пам’ять та фантазію.

Безымянный6 Безымянный7

«Юні історики»

Тематика: історичний напрям

Керівник: Будкевич Олена Миколаївна

Мета: розширювати та поглиблювати знання учнів у різноманітних сферах життя суспільства, історії, права, краєзнавства, етнографії., формувати зацікавленість учнів у результатах колективної праці, навчати учнів вмінню вести дискусію, діалог, бесіду, збір та впорядкування краєзнавчих матеріалів, підготовка консультантів для підготовки та проведення семінарів, диспутів, конференцій на заняттях суспільних дисциплін..

Безымянный8 Безымянный9

Також у закладі освіти діють гуртки від СЮТ, СЮН, БДТ, спортивні секції Бершадської спортивної школи "РОВЕСНИК".