Педагогічний колектив

Гончарук Тетяна Дмитрівна – директор, вчитель української мови та літератури;  категорія: вища; звання: старший вчитель; загальний стаж роботи: 41 рік.

Нікітчук Любов Петрівна – заступник директора з НВР; вчитель історії та правознавства; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи: 36 років.

Олійник Алла Вікторівна – заступник директора з ВР; вчитель англійської мови молодших класів; категорія: 1; загальний стаж роботи: 13 років.

Лавренюк Галина Михайлівна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 37 років.

Пугач Світлана Миколаївна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 24 роки.

Чорновол Любов Федорівна – учитель початкових класів; категорія: 1; загальний стаж роботи: 37 років.

Рудь Галина Іванівна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи:33 роки.

Шевчук Оксана Петрівна – учитель початкових класів; категорія: вища; загальний стаж роботи: 21 рік.

Гордун Тетяна Олександрівна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 29 років.

Кушнір Світлана Валеріївна – учитель англійської мови початкових класів; категорія: вища; загальний стаж роботи: 24 роки.

Нечитайло Наталія Борисівна – учитель початкових класів; категорія: вища; загальний стаж роботи: 24 роки.

Бондар Олена Василівна – учитель початкових класів; категорія: вища, звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 27 років.

Сметанюк Лариса Іванівна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 30 років.

 Киценко Лариса Олексіївна – учитель початкових класів; категорія: 1; загальний стаж роботи: 15 років.

Рєзнік Олена Василівна – учитель початкових класів; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 24 роки.

Терлецька Олеся Федорівна – учитель інформатики; категорія: 2; загальний стаж роботи: 9 років.

Кирилюк Наталія Юріївна – учитель англійської мови початкових класів; категорія: 2; загальний стаж роботи: 10 років.

Сировець Наталія Володимирівна – учитель фізичної культури; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи: 27 років.

Чопко Ігор Володимирович – учитель фізичної культури; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 25 років.

Євич Сергій Володимирович – учитель фізичної культури; категорія: вища; загальний стаж роботи: 18 років.

Слівінський Віталій Михайлович – учитель фізичної культури; категорія: вища; загальний стаж роботи: 17 років.

Дунаєвський Валерій Олександрович – учитель фізичної культури; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 24 роки.

Почвірна Людмила Тимофіївна – учитель української мови та літератури; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи: 39 років.

Лещенко Валентина Андріївна – учитель української мови та літератури; категорія: 1; загальний стаж роботи: 39 років.

Лазур Тетяна Григорівна – учитель української мови та літератури; категорія: 1; загальний стаж роботи: 22 роки.

Євич Світлана Іванівна – учитель зарубіжної літератури; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 44 роки.

Попук Валентина Миколаївна – учитель зарубіжної літератури та російської мови; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 31 рік.

Гончар Світлана Василівна – учитель математики; категорія: 1; загальний стаж роботи: 20 років.

Причко Оксана Вікторівна – учитель інформатики та фізики; категорія: 1; загальний стаж роботи: 13 років.

Безкревна-Сімоник Тетяна Юріївна – учитель математики; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 1 рік.

Писанецька Наталія миколаївна – категорія: вища; загальний стаж роботи: 41 рік.

Криворука Людмила Василівна – учитель математики; категорія: вища; загальний стаж роботи: 36 років.

Половинченко Микола Тимофійович – учитель математики та фізики; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 23,5 роки.

Медвідь Юлія Сергіївна – учитель природознавства та біології; категорія: 2; загальний стаж роботи: 8 років.

Замкова Наталія Петрівна – учитель англійської мови; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи: 38 років.

Кирильчук Людмила Валентинівна – учитель зарубіжної літератури та англійської мови; категорія: 2; загальний стаж роботи: 6 років.

Плита Валентина Іванівна – учитель англійської мови; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 36 років.

Половинченко Оксана Василівна – учитель основ здоров'я; категорія: 1; загальний стаж роботи: 22 роки.

Петрожицька Ліна Миколаївна – учитель географії; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 24 роки.

Хлопчик Наталія Володимирівна – учитель природознавства та біології; категорія: вища; загальний стаж роботи: 18 років.

Жуковська Валентина Олексанрівна  – учитель хімії; категорія: вища; звання: методист; загальний стаж роботи: 43 роки.

Будкевич Олена Миколаївна – учитель історії; категорія: вища; звання: методист; звагальний стаж роботи: 35 років.

Шевчук Юлія Борисівна – учитель історії; категорія: 2; загальний стаж роботи: 10 років.

Танадайчук Віра Володимирівна – учитель трудового навчання; категорія: вища; звання: старший учитель; загальний стаж роботи: 35 років.

Цимбалюк Олександр Миколайович – учитель трудового навчання; категорія: 1; загальний стаж роботи: 25 років.

Маршалковська Лариса Анатоліївна – шкільний психолог; категорія: 1; загальний стаж роботи: 22 роки.

Херсонюк Ірина Григорівна – логопед; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 1 рік.

Мартич Валентина Іванівна – асистент учителя; категорія: 1; загальний стаж роботи: 36 років.

Бучок Алла Олександрівна – педагог організатор; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 2 роки.

Шелист Наталія Леонідівна – асистент учителя; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 8 років.

Гончарук Юлія Петрівна – учитель початкових класів; категорія: 2; загальний стаж роботи: 4 роки.

Гуменюк Світлана Кирилівна – учитель початкових класів; категорія: вища; загальний стаж роботи: 47 років.

Зубенко Ніна Михайлівна – учитель початкових класів; категорія: вища; загальний стаж роботи: 39 років.

Зарванська Раїса Григорівна – секретар, учитель хімії; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 0,25.

Скалецька Ірина Волоимирівна – асистент учителя; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 1 рік.

Онуфрієць Тетяна Михайлівна –  учитель інформатики початкових класів; категорія: 1; загальний стаж роботи: 14 років.

Орлик Олеся Анатоліївна – учитель музики; категорія: 2; загальний стаж роботи: 7 років.

Чорновол Віра Юріївна – асистент учителя; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 2 роки.

Сікорська Лілія Миколаївна – учитель англійської мови; категорія: 1; загальний стаж роботи: 15 років.

Сокур Людмила Олександрівна – завідуюча бібліотекою, учитель історії; категорія: спеціаліст; загальний стаж роботи: 3 роки.

Полуйчак Ольга Іванівна – учитель української мови та літератури; категорія: 1; загальний стаж роботи: 14 років.