Наказ про створення комісії по протидії булінгу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ,ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

БЕРШАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

БЕРШАДСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №3

24400, м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка, 54;

тел. 2-38-81, факс:2-31-80; email: school3bershad@ukr.net Код ЄДРПОУ 23056598

НАКАЗ

16 вересня 2019р.                           м. Бершадь                                              №79

Про створення комісії з

розгляду випадків булінгу

у закладі освіти.

На виконання Закону України № 8584 від 18.12.2018р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти, науки та молоді, з метою виявлення та протидії булінгу серед учасників освітнього процесу, швидкого реагування на такі випадки,

НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з розгляду випадків булінгу серед учасників освітнього процесу у такому складі:

Голова комісії – Олійник А.В. – заступник директора з виховноїроботи

Секретар – Сокур Л.О. – завідувач бібліотеки, вчитель історії та правознавства.

Члени комісії: Маршалковська Л.А. – практичний психолог

Слівінська Н.С. – сестра медична

Будкевич О.М. – вчитель історії та правознавства

1. Затвердити план заходів з протидії булінгу (додаток 1)
  2. У випадках скликання комісій до її роботи залучати батьків, чиї діти причетні до випадків булінгу.
  3. Засідання комісії проводити у випадку письмової заяви керівнику закладу освіти.
  4. З метою профілактики проявів негативної поведінки учнів, чиї дії у майбутньому можуть кваліфікуватися як булінг, невідкладно скликати засідання комісій та залучати батьків учнів до її засідань.
  5. Класним керівникам постійно проводити роз’яснювальну роботу з учнями та батьками щодо їх відповідальності за дії, які прирівнюються до булінгу.
  6. Довести до відома усіх педагогічних працівників про персональну  відповідальність за випадки булінгу з їх боку чи спробу втаємничення таких випадків зі сторони учнів чи колег по роботі.
  7. З даним наказом ознайомити усіх педагогічних працівників, учнів та їх батьків.
  8. Копію даного наказу розмістити на офіційному сайті Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
  9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                      Гончарук Т

Ознайомлено: