50 шкіл області отримають набори робототехніки і наша школа також

За інформацією Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, в області визначено переможців обласного конкурсу для закладів освіти в рамках проєкту «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва».

За результатами засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу, що відбулось 23 грудня під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка визначено 50 переможців.

Серед них:

1. Тульчинський центр науково-технічної творчості учнівської молоді
  2. Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади
  3. Опорний заклад освіти "Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької селищної ради"
  4. Брацлавський ліцей № 1 Брацлавської селищної ради
  5. Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3
  6. КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Вінницької міської ради"
  7. Ліцей №2 м. Немирова Немирівської міської ради
  8. КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради"
  9. Дашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  10. Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1"
  11. Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Жмеринської міської ТГ
  12. Баланівський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, Бершадської міської ради
  13. КЗ "Некрасовський ліцей Якушинецької сільської ради"
  14. КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Війтівці"
  15. Ладижинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
  16. Літинський ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти № 2
  17. Ліцей № 3 міста Могилева – Подільського
  18. Городоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  19. Красносільський опорний заклад загальної середньої освіти, Бершадська територіальна громада
  20. Клекотинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради
  21. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 ім. воіна інтернаціоналіста С. В. Гаврилюка с.м.т. Крижопіль
  22. Джулинський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ рівнів Джулинської сільської ради
  23. Комунальний заклад "Гуманітарна гімназія № 1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради"
  24. Опорний заклад "Липовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2"
  25. Китайгородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дашівської селищної ради
  26. КЗ "Хижинецький ліцей" Вінницької області
  27. КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Вінницької Міської Ради"
  28. Юрковецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Могилів – Подільського району
  29. Тульчинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат
  30. Опорний комунальний заклад "Ліцей Козятинської міської ради"
  31. Гайсинська міська станція юних техніків
  32. Філія ЗСО І-ІІ ступенів с. Гальжбіївка ОНЗ "НВК: заклад загальної середньої освіти І ступеня – гімназія м. Ямполя"
  33. Слободо-Шаргородський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
  34. КЗ "Загальноосвітня школа I-III ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34"
  35. Ліцей № 1 міста Могилева-Подільского, Могилів-Подільської міської ради
  36. Летківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької селищної ради
  37. Бершадський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 імені Анатолія Матвієнка
  38. Руданський заклад загальної середньої освіти Шаргородської міської ради
  39. Ліцей № 2 Калинівської міської ради
  40. Комунальний заклад "Березнянський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів" Хмільницької міської ради
  41. Барський ліцей № 2 Барської міської ради

Самгородоцький загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Школа – дитячий садок"

1. Опорний заклад загальної середньої освіти – ліцей з дошкільним підрозділом І-ІІІ ступенів с. Корделівка Калинівської міської територіальної громади
  2. КЗ "Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Уланів"
  3. Чернівецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2
  4. Опорний заклад ""Вендичанський ліцей" Вендичанської селищної ради
  5. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Городківської сільської ради
  6. КЗ "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільника"
  7. КЗ "Вахнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Турбівської селищної ради"
  8. Шляхівський опорний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів ім. ГСП Кузика Г.Й Джулинської сільської ради

Школи-переможці отримують у користування по 10 комплектів з робототехніки для учнів та по 1 ноутбуку, доступ до навчальних програм з основ робототехніки, програмування, розробки web-сайтів та мобільних додатків. Також учні шкіл-переможців зможуть підвищити рівень компетентності з розмовної англійської мови.

Наступним кроком реалізації проєкту буде проведення навчальних семінарів для вчителів шкіл-переможців, на яких вони зможуть підвищити кваліфікацію з основ робототехніки, програмування, створення сайтів та мобільних додатків.

Проєкт «Технологічне Майбутнє Вінниччини. Навчання школярів області основам робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва» реалізується в рамках виконання Угоди з Європейським Союзом про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.