Інспектор з безпеки

👮У сучасних умовах забезпечення безпеки у навчальних закладах є пріоритетним завданням як для адміністрації, так і для викладацького складу та учнів. Важливу роль у цьому процесі відіграє інспектор з безпеки, який є ключовою фігурою у підтримці порядку та безпеки на території навчального закладу.

Хто такий інспектор з безпеки?

👮Інспектор з безпеки — це фахівець, відповідальний за забезпечення безпечних умов перебування учнів, викладачів та персоналу у навчальному закладі. Його основна задача — запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та реагування на них у разі їх виникнення. Інспектор тісно співпрацює з адміністрацією, поліцією, медичними службами та іншими органами для забезпечення комплексного підходу до безпеки.

👮У 2024-2025 навчальному році у Бершадському ліцеї обов’язки інспектора безпеки виконує Безвенюк Діана Миколаївна.

👮В умовах зростання загроз та ризиків, роль інспектора з безпеки у навчальних закладах стає все більш важливою та необхідною. Забезпечення безпечних умов для навчання є фундаментальною частиною сучасної освітньої системи, що робить посаду інспектора з безпеки незамінною у кожному навчальному закладі.