10 листопада в Бершадському ліцеї відбулася особлива зустріч з поетами-земляками, які зібралися, щоб вшанувати її величність ПОЕЗІЮ на заключній частині Першого регіонального конкурсу авторів віршованої поезії «ОСВІТЯНСЬКА РИМА – 2023» серед учнів загальноосвітніх закладів Бершадської та Джулинської громад, та нагородити його переможців.
Сам конкурс проводився дистанційно, за умовами якого учасники надсилали свої роботи в електронному варіанті на електронну адресу оргкомітету з 20 травня по 30 вересня.
Метою конкурсу була активізації творчого життя закладів освіти, виявлення обдарованих дітей і учнівської молоді в сфері мовного мистецтва, сприяння у їх духовному самовизначенні та самовдосконаленні.
Роботи оцінювало журі у складі:
Член Національної спілки письменників України – Поклад Наталія Іванівна (голова журі);
Голова оргкомітету конкурсу – Прибила Володимир Олексійович;
Начальник відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради – Руденко Руслана Вікторівна.
Члени журі розглянули твори учасників та одноголосно визначили переможців. Ними стали: Чухнюк Анна, учениця 7 класу Дяківської гімназії Джулинської сільської ради, за авторський вірш «Страшний сон» та Громико Майя, учениця 9-А класу Бершадського ліцею № 1 імені А. Матвієнка за авторський вірш «Край дитинства».
На урочистій частині у затишній залі Бершадського ліцею дипломами та грошовими преміями переможців нагороджував ініціатор конкурсу, наш земляк, хімік за освітою, військовий за професією, поет за покликанням Прибила Володимир Олексійович.
На святі лунала поезія Прибили Володимира Олексійовича, Ярмійчук Наталії Василівни, Майї Громико, Анни Чухнюк та Олександри Герасименко. Також звучали неймовірні голоси Позаченюк Оксани Вікторівни, Ременюка Віталія Володимировича. Знов і знов дивували своїм талантом учні Бершадського ліцею Кирилюк Кіріл та чарівна Олександра Герасименко.
По завершенню урочистої частити зі словами вдячності виступив директор Бершадського ліцею Шабовта Сергій Олександрович, побажавши конкурсу стати традиційним серед освітян Бершадщини, а пану Володимиру – лише творчого злету та підтримки у розпочатій справі. Щоб крила несли тільки у височінь.
Після урочистої частини, окрилені й оновлені гості та слухачі,
завітали до Музею «ГІДНОСТІ та СВОБОДИ», де учениця 10-А класу Макаринська Анна, член історико-краєзнавчого гуртка «Гіпаніс» керівник Будкевич О.М., розкрила основні напрямки роботи музею.
Згодом всі продовжили спілкування в методичному кабінети за горнятком ароматної кави та смачного чаю. Більш ближче познайомилися з паном Володимиром, з його діяльністю, поетичними збірками та краєзнавчими виданнями.
Зустріч закінчилася, залишивши приємний післясмак.