Зустріч з поетами-земляками

🧊10 листопада в Бершадському ліцеї відбулася особлива зустріч з поетами-земляками, які зібралися, щоб вшанувати її величність ПОЕЗІЮ на заключній частині Першого регіонального конкурсу авторів віршованої поезії «ОСВІТЯНСЬКА РИМА – 2023» серед учнів загальноосвітніх закладів Бершадської та Джулинської громад, та нагородити його переможців.

🧊Сам конкурс проводився дистанційно, за умовами якого учасники надсилали свої роботи в електронному варіанті на електронну адресу оргкомітету з 20 травня по 30 вересня.

🔷Метою конкурсу була активізації творчого життя закладів освіти, виявлення обдарованих дітей і учнівської молоді в сфері мовного мистецтва, сприяння у їх духовному самовизначенні та самовдосконаленні.

Роботи оцінювало журі у складі:

Член Національної спілки письменників України – Поклад Наталія Іванівна (голова журі);

🧊Голова оргкомітету конкурсу – Прибила Володимир Олексійович;

Начальник відділу освіти, культури і спорту Джулинської сільської ради – Руденко Руслана Вікторівна.

🧊Члени журі розглянули твори учасників та одноголосно визначили переможців. Ними стали: Чухнюк Анна, учениця 7 класу Дяківської гімназії Джулинської сільської ради, за авторський вірш «Страшний сон» та Громико Майя, учениця 9-А класу Бершадського ліцею № 1 імені А. Матвієнка за авторський вірш «Край дитинства».

На урочистій частині у затишній залі Бершадського ліцею дипломами та грошовими преміями переможців нагороджував ініціатор конкурсу, наш земляк, хімік за освітою, військовий за професією, поет за покликанням Прибила Володимир Олексійович.

🧊На святі лунала поезія Прибили Володимира Олексійовича, Ярмійчук Наталії Василівни, Майї Громико, Анни Чухнюк та Олександри Герасименко. Також звучали неймовірні голоси Позаченюк Оксани Вікторівни, Ременюка Віталія Володимировича. Знов і знов дивували своїм талантом учні Бершадського ліцею Кирилюк Кіріл та чарівна Олександра Герасименко.

🧊По завершенню урочистої частити зі словами вдячності виступив директор Бершадського ліцею Шабовта Сергій Олександрович, побажавши конкурсу стати традиційним серед освітян Бершадщини, а пану Володимиру – лише творчого злету та підтримки у розпочатій справі. Щоб крила несли тільки у височінь.

🧊Після урочистої частини, окрилені й оновлені гості та слухачі,

завітали до Музею «ГІДНОСТІ та СВОБОДИ», де учениця 10-А класу Макаринська Анна, член історико-краєзнавчого гуртка «Гіпаніс» керівник Будкевич О.М., розкрила основні напрямки роботи музею.

🧊Згодом всі продовжили спілкування в методичному кабінети за горнятком ароматної кави та смачного чаю. Більш ближче познайомилися з паном Володимиром, з його діяльністю, поетичними збірками та краєзнавчими виданнями.

🔷Зустріч закінчилася, залишивши приємний післясмак.