Баскетбольний турнір

З метою популяризації баскетболу, патріотичного  виховання учнів і молоді, залучення до занять фізичною культурою і спортом та здорового способу життя, 14 жовтня 2017 року, у нашій школі  був проведений  традиційний турнір з баскетболу серед чоловічих команд  до Дня Захисника України, на честь випускників даної школи  Героя  України Коваленка Ю.В. та кавалера ордена «За Мужність»   III ступеня  Дремлюха В. А., які віддали своє життя за свободу і незалежність України в зоні АТО. Відкрили змагання головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Сировець С.Ф. і директор Бершадської ЗОШ І-ІІІст.№3 Гончарук Т.Д.

На відкриття турніру були запрошені батьки героїв, які побажали спортсменам гарної, чесної гри. Ушанувавши наших земляків хвилиною мовчання, капітани команд поклали квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам.