![309692529_5640414992676252_3804298747002011435_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/10/309692529_5640414992676252_3804298747002011435_n-678x381.jpg)
30 вересня 2022 року у Бершадському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 за традицією було проведено День учнівського самоврядування
Це був на 100% учнівський день. І уроки проводили учні 11-го та 10-х класів. Виконуючи свої обов’язки, вони відчули наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.
А для того, щоб уроки відбулися у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з темами уроків, які відповідали календарно-тематичному плануванню, самостійно складали конспекти, підбирали цікавий матеріал.
Отже, «вчителі-дублери» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до Дня учнівського самоврядування.
Насправді, праця вчителя – важка і наполеглива, адже потребує змістовних знань свого предмета, любові та терпіння до дітей, постійного саморозвитку. А день учнівського самоврядування–це хороша школа для кожного школяра, яка приносить незабутні враження та життєвий досвід.