Дорогі наші матері! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання щастя, здоров’я, добра й любові!

Мама – найдорожче слово у світі. Де б ми не були, що б не робили, Вона завжди освітлює наш шлях ніжним серцем, сповненим любові. Вона – берегиня родинного тепла і затишку, гармонії та любові у наших домівках.
Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Саме від матері залежить виховання дітей, їхнє щастя та майбутнє. Мати відіграє величезну роль у житті кожної людини і в житті всієї держави, бо саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій, мови.

Від вас, матерів, у великій мірі залежить, якими виростуть наші діти, отже, яким буде майбутнє нашої України. Ваші ласка, доброта й терпіння бережуть українську націю. Дорогі наші мами! Від усієї душі бажаємо вам бути завжди молодими та усміхненими, нехай ваших скронь не торкається сивина, а очі плачуть тільки від щастя! Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.

Зі святом вас!

Адміністрація Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3