![260428313_986592251930103_5893782799637778951_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/260428313_986592251930103_5893782799637778951_n-678x381.jpg)
У 2 класі значна увага приділяється дослідницькому методу навчання, який передбачає організацію процесу отримання нових знань. Однією із форм такої роботи є екскурсія. Вона дозволяє проводити спостереження, вивчати тіла і явища природи в природних умовах. Знання і вміння, отримані у процесі власної діяльності під час спостережень, досліджень, узагальнень зібраного матеріалу, є значно міцнішими.
Саме з такою метою 2 – Б клас Бершадського ЗЗСО І – ІІІ ст.№3 (класний керівник Сметанюк Л.І.) 25 листопада цього року побували на екскурсії біля річки Дохно у міському парку. Це було пізнавально, цікаво і весело.