Фестиваль ранкової зарядки у нашій школі

11 вересня 2020 року, у переддень Дня фізичної культури та спорту(12вересня), у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів номер 3 було проведено  фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», але з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.
  Основною метою заходу було сприяти правильному вихованню дітей із залученням їх до активного способу життя, регулярних занять фізичною культурою і спортом, необхідністі піклування про власне здоров’я, зміцнення фізичного та емоційного стану організму дитини. Доведено, що регулярні заняття ранковою зарядкою надають загальнооздоровчу дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму, покращують сон, апетит і загальне самопочуття.
   До участі у фестивалі разом із  дітьми долучилися і всі вчителі фізичної культури,аби своїм прикладом показати дітям важливість займанням спортом???? Поряд із зарядкою було проведено ряд інших заходів.

FB_IMG_1600194786656FB_IMG_1600194764737FB_IMG_1600194755333