Гран – Прі у районному конкурсі патріотичної пісні «Пісні, народжені патріотами»

28  квітня  2017 року  відбувся  районний  конкурс  патріотичної  пісні «Пісні,  народжені патріотами». Захід був приурочений Дню памяті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі. В  конкурсі  взяли участь колективи  малих  форм   клубних  установ  району   та  учні загальноосвітніх навчальних закладів району.
       В конкурсі  прийняли участь учасники різного віку. Журі оцінювало  конкурсантів за виконавську майстерність і техніку  виконання, творчу  індивідуальність,  сценічну  культуру,  артистизм  та  художній  рівень  репертуару.
    Переглянувши  виступи всіх колективів,  журі  визначилось з  переможцями.
Серед учасників конкурсу була і наша ЗІРОЧКА – КОВАЛЬ РАЇСА, учениця 9 – А класу, яка отримала  Гран-Прі конкурсу.