![257555878_132571799158515_1502548335335963713_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/257555878_132571799158515_1502548335335963713_n-678x381.jpg)
17 листопада 2021 року для учнів 9-Б класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 класним керівником Траченко А.О. проведено круглий стіл "Вільні творити майбутнє". На захід були запрошені працівники міської бібліотеки Олена Струтинська та Світлана Єгорова. Захід проведено в рамках заходів до Дня Гідності та Свободи.
Метою проведення круглого столу було виховати в учнів гідні ділові, моральні, людські, соціальні якості, сформувати здатність оцінювати свої вчинки та робити вибір відповідно до своїх бажань, наводити аргументи та прислухатися до думки інших.