“Кубок осені – 2018”

За ініціативи та кропіткої підготовки вчителів фізичної культури Сировець Н.В. та Дунаєвського В.О., 17.11.18 року в Бершадській школі №3 відбулися спортивні змагання. Були запрошені команди юнаків та дівчат із Балти, Чечельника, Крижополя та Теплика.

46353068_730662490647846_3697618769116397568_nНа змагання прибули одні з найкращих шкіл, які тренують учнів по волейболу.Змагання проходили завзято, цікаво! Команди в чесній боротьбі виборювали перемоги, показуючи хорошу гру. Кращими із кращих серед дівчат стала команда з Крижополя. Наші дівчата були четвертими.Серед юнаків перемогу здобула команда Теплика. Наші хлопцізайняли ІІ місце.

Але жодна перемога не замінить того досвіду, який набули вихованці нашої школи.Особлива дяка спонсорам змагань: А.С.Пшику, В.М. Маланчуку, М.Маруничу, С.В.Пересуньку.Завдяки їх допомозі ми гідго прийняли наших гостей, нагородили грамотами всіх учасників та кращих гравців в трьох номінаціях, вручити кубки переможцям та кращим гравцям серед юнаків та дівчат. Сьогодні ми не тільки боролися за перемогу, а й здобули нових друзів та фанатів волейболу.