Лист від вчителя зарубіжної літератури Попук В.М.

Моя дорога до школи…

Коли ще працювала у Флоринській школі, то по-доброму заздрила колегам школи №3. Вчителювати в новій сучасній школі, мабуть , мріяв би кожний .

Та коли в 2003 році зателефонувала Зуєва Валентина Іванівна і запропонувала роботу в третій школі, я погодилась без вагань. Дуже швидко звикла до колективу, у якому знайшла підтримку і пораду, адже в школі працювали вчителі,які вчили колись і мене…Минуло двадцять років з того часу,а ніби вчора це було.

Школа – це не тільки стіни , насамперед – це дух,традиції,пам’ять… Це вклад будівельної бригади електротехнічного заводу, де і сьогодні працює чоловік. Це наступність поколінь, де працювали і працюють вчительські династії, зокрема і старша донька – Кирильчук Людмила Валентинівна , яка навчалась у нашій школі, а тепер навчає учнів іноземної мови. Рідною стала школа і для молодшої доньки, яка теж стала педагогом.

Нашій школі бажаю подальшого процвітання. Нехай у стінах навчального закладу кожна дитина зможе розкрити свій талант, здобути якісну освіту. Миру і здоров’я щиро зичу колегам, з прийдешнім святом – Днем учителя. Нехай усі будуть успішні та шановані у своїй педагогічній діяльності.

Наша шкільна домівко, ти – найкраща,ти- окраса міста.

Учитель зарубіжної літератури Бершадського закладу I-III ступенів №3

Попук Валентина Миколаївна