![438738975_444433334640051_2234829309229965144_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2024/04/438738975_444433334640051_2234829309229965144_n-678x381.jpg)
Сьогодні ліцеїсти 1-А класу Бершадського ліцею з класним керівником Світланою Пугач взяли участь у майстер-класі до Великодня «Подільські мотиви», з виготовлення мальованок, який провела для них науковий співробітник КЗ «Бершадський краєзнавчий музей» Галина Шевчук з метою виховання поваги до культурної спадщини нашого народу. Галина Олегівна спочатку розповіла дітям про види великодніх яєць: писанки, крашанки, дряпанки та мальованки,
а потім саме мальованки дітки спробували зробити на сьогоднішньому занятті.
На жаль, ми живемо в таких реаліях, що продовжувати заняття довелося в шкільному укритті, але діти з цікавістю та великим бажанням завершили розмальовувати великодні яєчка, щоб потім показати дома батькам свої роботи.