Мова єднає націю

Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

З метою популяризації і піднесення престижу рідної мови, формування в учнів поваги та любові до українського слова в Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено Тиждень української мови та літератури, де учні  середніх та старших класів отримали багато інформації про значення мови в житті людини, багатство лексичного складу, історію розвитку тощо.

Під керівництвом вчителя української мови та літератури Лазур Т.Г. тиждень відкрили учні 6-А класу заходом на тему «Мова – генетичний код народу».Згадали Нестора Літописця, «Скорботний календар української мови», перших творців азбуки Кирила та Мефодія тощо. На наступному заході «О мово рідна! Золота колиско!» учнями  представлено відеопрезентації та музичні композиції про красу та мелодійність української мови.

В ході проведення заходів було оформлено тематичні виставки з ілюстраціями учнів до художніх творів з літератури ,висловлюваннями видатних людей про українську мову та літературу і їх вплив на формування особистості. «Не бійтесь заглядати у словник…» – так називалася виставка словників.

Тиждень української мови та літератури підготували учителі Почвірна Л.Т., Лазур Т.Г., Лещенко В.А., Полуйчак О.І. та педагог-організатор  Медвідь Ю.С.  з учнями школи.

Шануйте, бережіть безцінний скарб – рідну мову! Вивчайте її, спілкуйтеся нею!

Учитель української мови Бершадської ЗОШ І-ІІІст № 3

Ольга ПолуйчакIMG-374516e2c05586ae1c56a1678abe5571-V IMG-b807f0c86bd6a3071e60f1dee689d600-V IMG-fa29e6704295b8e68f36504b59ccd842-V