Ми-небайдужі!!!

IMG-d8d818a6649dea6e9e5289e508464f74-VБезкорислива практична допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності.
В Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 за останні декілька років склалися добрі традиції благодійництва: щороку на початку грудня учні, батьки та вчителі збирають і відправляють смаколики, теплі шкарпетки, малюнки нашим героям на передову.
 У коробки з подарунками діти вкладають і свої малюнки, і листи з привітаннями та побажаннями миру.

Ось і цього разу кожен клас підготував посилки із печивом, цукерками, чаєм, кавою, теплими речами.
Величезна подяка всім учасникам благодійної акції! Подібні заходи об’єднують нас, пробуджують почуття щирого й глибокого патріотизму, дають змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради кращого майбутнього нашої держави.Ми переконані, що наша підтримка надзвичайно важлива для бійців. Адже такі "краплинки добра" додають бойового духу кожному герою та вселяють віру в те, що про них у рідній стороні не забувають.
IMG-2c64703839018c673e7f5b80ca0e7b7c-V