Наша перемога у районному конкурсі «Spelling Bee-2018»

P81030-104341Осінні канікули пройшли з користю для учнів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Адже 30 жовтня 2018 року на базі школи було організовано другий районний етап конкурсу «Spelling Bee-2018».

Кілька слів про історію походження конкурсу і правила. Цей популярний дитячий конкурс був проведений вперше у Вашингтоні в 1925 році. «Spelling Bee» дає можливість учням поповнити свій словниковий запас і у вигляді гри долати труднощі англійського правопису.Перемагає той, хто орфографічно правильно вимовить найбільше слів по буквах.

Учень нашої школи, шестикласник Кубай Євген, здобув перемогу у категорії «5-7 класи». Незабаром відбудеться обласний тур конкурсу «Spelling bee», в якому візьме участь і наш Євген.

Вітаємо Євгена і бажаємо перемог в обласному турі!