Навчання в умовах карантину

Навчання учнів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 розпочато!??☀️????
З 1 вересня учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 сіли за парти, але навчаються дещо інакше, ніж раніше, адже карантин, у зв’язку з коронавірусом, не скасований.
Школу підготували до навчально-виховного процесу в нових умовах, враховуючи усі рекомендації МОН і МОЗ.
Для дітей, вчителів та працівників школи організовано чотири виходи-входи. Від самого входу – червоні смужки – вказівники, що нагадують про соціальну дистанцію, зеленими стрілками на стінах показано рух для кожного класу.
Рухатися діти мають по різних сторонах коридорів, аби не перетинались потоки учнів, тож для цього усі коридори школи розділені червоними стрілками,аби вказати рух учнів у тому чи іншому напрямку.
Одразу біля дверей усередині закладу вчителям та працівникам школи виміряють температуру пірометрами. Черговий адміністратор, медична сестра та чергові вчителі на входах контролюють, аби усі діти та учителі заходили до навчального закладу в масках. Тут же є спеціально організовані місця з дезінфекторами.
Інформація про коронавірус, способи поширення та про заходи безпеки міститься повсюди: на інформаційних стендах, при вході, на коридорах.
На першому поверсі обладнали ізолятор. Якщо у дитини помічають ознаки ГРВІ, то її ізолюють та повідомляють батькам. Кімната для тимчасового ізолювання учнів обладнана згідно усіх вимог.
Для використаних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) при входах та у кожній класній кімнаті є спеціальні контейнери.
У школі організований індивідуальний питний режим. Кожен учень має індивідуальну тару з водою, так як питні фонтанчики зняли.
Допуск батьків чи інших людей в приміщення школи заборонений, за винятком тих, хто супроводжує учнів з інвалідністю.
Перед початком занять педагоги обов’язково запитують учнів про їхнє самопочуття.
Навчальний процес в школі організований так, щоб мінімізувати пересування між навчальними кабінетами і аудиторіями, а також мінімізувати скупчення учнів по коридорах та у їдальні . Тож для цього розроблені індивідуальний розклад дзвінків для всіх класів.
У розкладі передбачено різний часу початку, закінчення занять і перерв для різних класів. Крім того багато педагогів школи проводять уроки на відкритому повітрі.
Харчування учнів організовано так що відстань між столами не менше 1,5 м,за столом не більше чотирьох дітей. Розроблено графіки харчування учнів для різних класів.
Майже у кожному класі є умивальник і рідке мило, щоб діти мали змогу частіше мити руки, а також    антисептик для необхідності обробки рук.
Ще одне нове правило – діти тепер не змінюють кабінети. Хімія, фізика, математика тепер проводяться в одному класі. А ще вчителі стежать аби в кожної дитини все шкільне приладдя зберігалося індивідуально. Для цього, для учнів початкових класів, підготовлені спеціальні індивідуальні контейнери.
На жаль, чи довго наші діти ходитимуть до школи в цьому навчальному році, ніхто сказати не береться. Щодня маємо ковідні антирекорди. Але те що навчання в школі , хоча із певними обмеженнями , багато краще дистанційного, це однозначно. Адміністрація та усі вчителі закладу роблять усе можливе для того аби вберегти здоров’я кожного та організувати належне навчання та виховання дітей.FB_IMG_1600193897553 FB_IMG_1600193880274 FB_IMG_1600193862746