Осінній благодійний ярмарок

Весело, гамірно,неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3. Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовлену вдома.

Побувати у ролі продавця міг кожен учень. Виготовляли смаколики вдома, і не без допомоги батьків. Високу ціну на свої товари не ставили, тому школярі купували солодощі дуже активно.

Це лише перша частина ярмарку, у якому взяли участь учні 8 – 6 класів. 22 і 23 жовтня буде ще одна благодійна акція − цього разу вже учнів 5 – 2 класів.

Осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдасться зібрати, будуть розподілені адресно: на допомогу воїнам АТО, учням із малозабезпечених родин, для підписки періодичних видань у шкільну бібліотеку.

Наші діти, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших. Отож, дякуємо і учням, і їх батькам за активність та небайдужість!

P81017-102836 P81017-102858 P81017-102924